!!!Reklamy do rubriky Reklamy!!!<--- Jinak mažu!!!

Omlouvám se, ale zase tu nebudu nejspíš do konce června.

Hlasujte pro Chiyo Mizuki zde!Ai Yori Aoshi:Postavy

9. srpna 2010 v 10:31 | Chiyo Mizuki
Hanabishi Kaoru
Pohledný mladík z bohaté rodiny, který svojí milou povahou okouzlil Aoi natolik, že po zbývající roky myslela jen na něj. Také typický hrdina podobných seriálů. Tichý, milý, klidný, gentleman. Vždycky se snaží všechno vyřešit smířlivou cestou a nikdy, ani kdyby ho to mělo zabít, by nezvedl hlas na žádnou dívku. Ač je Kaoru velmi hezký kluk, s dívkami neměl nikdy moc zkušeností. Velký podíl na tom mají také jizvy, které má na zádech (v duši určitě taky). Kaoru je totiž nemanželské dítě. Po smrti jeho otce ho rodina Hanabishi adoptovala, předtím ale vyhnala jeho matku. Kaoru to u svého dědečka měl velmi těžké, proto také utekl a žil sám. Jedinými jeho přáteli byli jeho spolužáci z fotografického klubu. Až pak se objevila Aoi.
Sakuraba Aoi
Objevila se jednoho dne na vlakovém nástupišti v Tokyu. Předtím sama nikdy necestovala a tak z toho byla trošku "na větvi" (já se jí nedivím, byla bych z toho na větvi taky). Naštěstí se jí ujal Kaoru, z kterého se pak vyklubala její dětská láska (náhoda, co?). Aoi je velice stydlivá dívka. Kupříkladu si odmítla vzít plavky na pláž, protože se styděla ukázat tolik kůže. Ale měla jsem ji ráda. Je to tichá, milá, ochotná slečinka. Nikdy se nerozčiluje, nežárlí. Je pracovitá, ráda uklízí, dobře vaří. Díky tomu všemu je považována za "Yamato Nadeshiko", jakýsi prototyp ideální japonské ženy. Krom jejích povahových rysů do toho patří také její znalost japonských způsobů, třeba jak si obléct kimono, jak připravit čajový obřad atd. Co si přát víc?
Tina Foster
Moje nejoblíbenější postava. Tina je veselá, přátelská a miluje zvířátka. Je Američanka a tak je vypodobněna jako hlučná dívka se smyslem pro humor. Jejím zvláštním zvykem je to, že ostatním dívkám sahá na prsa (ona tomu říká, že je to její pozdrav). Zároveň je to ale nejsmutnější postava. Je to sice hodně ukecaná holka, ale ve skutečnosti je to velký introvert, své nejdůležitější pocity si nechává pro sebe (třeba její city ke Kaoruovi). Hodně často se cítí osamělá. Jako malá žila v Japonsku a chodila tam do školy. Kvůli svému nejaponskému vzhledu si s ní nikdo nechtěl hrát. Na střední šla proto do Ameriky, kde nezapadla kvůli svým zvykům z Japonska. Zkrátka uvízla mezi dvěma světy a nepatří ani tam, ani tam. Na univerzitu se vrátila do Japonska, tam se skamarádila s Kaoruem, který byl stejně osamělý jako ona. Také založila fotografický klub. Po roce ale zbalila kufry a odjela cestovat po světě. A když se vrátila, nastěhovala se k Aoi a Kaoruovi, kde tropí neplechy:))
Minazuki Taeko
Na scéně se poprvé objevuje jako nová členka fotografického kroužku, později se nastěhuje k Aoi. Vyhodili ji totiž z práce, pracovala jako hospodyně, a tím přišla i o střechu nad hlavou. Ten její vyhazov není žádné překvapení, protože Taeko je neuvěřitelně nešikovná. Ať dělá co dělá, vždycky něco rozbije, někam spadne nebo o něco zakopne. Rovněž její kuchařské umění není nijak slavné, má zálibu ve zkoušení různých novinek a vždycky se z toho vyvine nějaká neobvyklá kombinace jako třeba ryba v čokoládě (já bych to tedy chutnat nechtěla). Taeko její neúspěchy hodně mrzí. Jejím velkým vzorem je její maminka, která se o svou malou dceru starala úplně sama a ještě stíhala pracovat. Taeko by si moc přála být jako ona.
Miyuki Mayu
Další dívenka, která se setkala s Kaoruem jako malá a už na něj nikdy nezapomněla. Mayu je dcera bohatých rodičů, rozmazlená a zhýčkaná. Ona a Kaoru se setkali na jedné oslavě. Rodiče Mayu se tehdy snažili své dceři vysvětlit, že na její narozeniny nestihnou přijet z ciziny domů a Mayu z toho byla nešťastná. Kaoru Mayu utěšoval a ona chovala vzpomínku na něj jako poklad. Střední studovala v Anglii, a s Kaoruem a ostaními se setkala až na univerzitě. Mayu by ráda měla Kaorua pro sebe, ale někde v hloubi duše dobře ví, že ten miluje Aoi-chan. Nejvíc se nesnáší s Tinou. Obě dvě se liší a přece mají spoustu věcí společných. Jsou stejně živelné a dávají najevo určité city, jiné si zase nechávají uvnitř sebe. Nejvíc se liší v otázce národnosti. Tina by chtěla být Japonka, Mayu Angličanka. Při jejich prvním setkání to byla Japonka Mayu, kdo mluvil anglicky a Američanka Tina si na angličtinu nemohla vzpomenout a mluvila japonsky.
Minazuki Chika
Sestřenka Taeko. A není to černoška, je jen takhle opálená. Chika totiž vyrůstala u moře. Díky tomu umí také výborně plavat a patří do plaveckého mužstva, kde je samozřejmě ze všech nejrychlejší. Je to veselá, energická dívka, vůbec není tak stydlivá jako její setřenice. Navíc není tak nešikovná. Je velmi chytrá. Do domu se přistěhovala kvůli škole, do které začala chodit. Z počátku se snažila dát Taeko dohromady s Kaoruem, ale to se jí nevedlo, díky tomu ho moc nemusela. Pak si na něj zvykla a bere jej jako staršího bratra.
Kagurazaki Miyuki
Vychovatelka, učitelka a opatrovnice Aoi. Tváří se velmi striktně a přísně, ve skutečnosti taková vůbec není. Tvrdí, že zvíře do domu nikdy, nakonec jej rozmazluje ona, má velkou slabost pro vodní melouny. Aoi upřímně zbožňuje, udělala by pro ni všechno, pokud by to Aoi-chan přineslo štěstí. Často připomíná spíš milující matku. Kaorua moc nemusela, považovala jej za někoho, kvůli komu se Aoi celá léta dřela a kdo si takovou oběť nezasloužil. Ale sama si ho nakonec svým způsobem zamilovala.

Jelikož toto anime tak neznám, tak jsem to zkopírovala odtud:

ZDROJ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama