!!!Reklamy do rubriky Reklamy!!!<--- Jinak mažu!!!

Omlouvám se, ale zase tu nebudu nejspíš do konce června.

Hlasujte pro Chiyo Mizuki zde!Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki:1.Kapitola

13. srpna 2010 v 13:56 | Chiyo Mizuki
Před 5ti lety se před branou Konohy se objevila dívka, která měla černé vlasy a kaštanově hnědé oči a také na sobě kimono a ve vlasech červené květiny. Vypadala skoro jako ta na obrázku. Sotva prošla bránou, tak se zhroutila vyčerpáním. Stráže ji vzali a odnesli do nemocnice, kde si ji vzala do péče 5. hokage. Léčila jí pět let, než jí mohla Tsunade  udělala různá vyšetření a také rozbor krve, aby zjistilla k jakému klanu v Konoze patří. Když jí přišli její výsledky k ní do kanceláře, tak myslela že snad omdlí. Ona je Sasukeho a Itachiho nevlastní sestřenice a její pravé jméno je Uchiha Mizuki, ale ona o tom asi neví takže si vymyslela svoje přijmení Chiyo. Takže když někam přišla tak se představila jako Chiyo Mizuki. No ale to je vedlejší. Tsunade poručala Shizune, aby ihned sehnala Uchihu Itachiho. Tsunade čekala 20 minut, než u ní na dveře někdo zaklepal. Tsunade řekla:,,Pojďte dál", Itachi vešel a řekl:,, Co mi potřebujete Tsunade-sama".
,,Itachi musím ti oznámit, že sem do Konohy přišla jedna dívka, je o tři roky mladší než ty".
,, A co já s tím Tsunade".
,, No ta dívka je tvoje a Sasukeho nevlastní sestřenice. A já chci, aby bydlela s tebou a Sasukem, a také chci aby jsi ji naučil nějaké ninjustsu a podobně, ale hlavně v ní musíš probud sharingan. Ona ho má také, ale pozor! její schopnosti jsou zapečetěné".
,, Aha takže já ji mám vycvičit a probudit v ní schopnosti?".
,, Ano, ale zatím ji musíš ochraňovat, bude teď středem všech".
,, Ano Tsunade a kde jí najdu?"
,, Je v nemocnici v pokoji číslo 8".
,, Díky Tsunade". Itachi už odcházel do nemocni, když tam přišel, tak hledal pokoj číslo 8. Když do něj vešel, tak uviděl krásnou dívku. Ta dívka tak sladce spinkala, až si Itachi pomyslel, že se snad zamiloval, ale když se k ní přiblížil, aby jí políbil, tak se ta dívka pohnula. Itachi rychle odskočil. Když se ona probudila, tak nevěděla kde je a co se jí stalo. Ale když se rozhlédla po pokoji tak si všimla, že je v pokoji nějaká postava. Hned se lekla a schovala se pod přikrývku a čekala až ta osoba odejde, ale pořád se nic nedělo. Ale najedno ta osoba promluvila:,, Ty jsi Mizuki?"
,,Ano jsem, a kdo jsi ty?"
,, Já jsem tvůj nevlastní bratranec a jmenuji se Uchiha Itachi."
,, To řekl kdo, že jsme příbuzní?"
,, To jsem řekla já"zaburácela Tsunade."

To be continued
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yami-chan Yami-chan | Web | 14. února 2011 v 21:29 | Reagovat

Začátek tohohle dílu je shodný s tímhle
http://tashikana.blog.cz/0911/1-dil-zahalujici-mlha

Můžu říct, kde se to tam vzalo??? :)
Prosila bych o předělání začátku, jinak píšu na blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama