!!!Reklamy do rubriky Reklamy!!!<--- Jinak mažu!!!

Omlouvám se, ale zase tu nebudu nejspíš do konce června.

Hlasujte pro Chiyo Mizuki zde!























Prétear:Postavy

20. srpna 2010 v 18:41 | Uchiha Chiyo Mizuki

Himeno Awayuki
Věk: 16
Vlasy- zrzavé, oči-hnědé, narozeniny - 9.červenec, znamení - rak, dovednosti - bojová umění (karate, kendo, aikido, tai chi), koníčky - zahradničení, oblíbený nápoj - jablkový čaj

Himeno má otce,které se ožení z celkem bohatou slečnou a mají se rádi.Taky má 2nevlastní sestry.Himeno je celkem normální dívka až na to že všichni spolužáci si myslí že si její otec vzal její nevl.matka jen kvůli penězům,ale to není pravda.Později Himeno začne vidět rudý sních a zjeví se ji strážce Hayate.Pote se objeví zbylích 6,celkem je jich 7 a řeknou Himeno že je pRetear a musí zachránit svět od zlé Princess of Disaster.Himeno se může změnit se všemu jejímy strážci.Taky se zamiluje do Hayateho.
Vždycky když se Himeno spojila s nějakým rytířem Leafu, přejala i jeho schopnosti. A taky se jí změnilo oblečení. Tady jsou všechny Himeniny přeměny. Která patří k jakému rytíři vám hned povím. Pojedu z leva doprava.
První řádek:
Prétear vody. Rytíř Leafu Hajime
Prétear. K téhle proměně nepotřebovala Himeno žádného rytíře, síla pramenila přímo z ní. Stala se jakýmsi protikladem Princezny zkázy.
Prétear světla. Rytíř Leafu Kei
Druhý řádek:
Prétear rostlin. Rytíř Leafu Shin
Himenin obličej. Snad není třeba nic dodávat.
Prétear větru. Rytíř Leafu Hayate
Třetí řádek:
Prétear ledu. Rytíř Leafu Mannen
Prétear ohně. Rytíř Leafu Go
Prétear zvuku. Rytíř Leafu Sasame






Hayate - strážce Větru

Věk: 16
Vlasy - tmavě modré až černé, oči - modré, narozeniny - 27.duben, znamení -býk, pracuje jako poslíček. Má rád jízdu na kole nebo na motorce na dlouhou vzdálenost. Oblíbený nápoj - káva s trochou mléka.

Je to strážce větru a pracuje jako zahradník/pomocník u Himeninyho otce,aby byl poblíž Himeno a mohl ji ochraňovat.Miluje Himeno.Je dosti silný a hezký.




Sasame - strážce Zvuku
Věk: 16
Vlasy - bílé, oči - fialové, narozeniny -30. prosinec, znamení - kozoroh. Pracuje jako hlasatel v rádiu (je moc oblíbený).Umí zpívat a hrát hudební nástroje. Oblíbený nápoj - rýžový čaj.
Taky strážce,je zamilovaný do princess of disaster.




Hajime - strážve Vody
Věk: 7
Vlasy - oranžové, oči - tyrkysové, narozeniny - 8.duben, znamení - beran. Umí vyrábět modely. Oblíbený nápoj - pomerančový džus.



Mannen- strážce Ledu
Věk: 10
Vlasy - bílé, oči - světle modré, narozeniny 25. listopad, znamení - střelec. Je dobrý sportovec. Oblíbený nápoj -vanilková sodovka.




Shin - strážce Rostlin
Věk: 7
Vlasy - zlatavě blond, oči - zelené, narozeniny - 16. říjen, znamení - váhy. Dobrý kamarád s Tyipim (stvoření v Jinseinii.Většinou jsou růžový, ale můžou mít i jinou barvu- třeba červenou, modrou nebo žlutou. Duhoví, zlatí a bílý jsou velmi vzácní. Mají rádi černý čaj). Oblíbený nápoj - slazený černý čaj s mlékem.


Kei - strážce Světla
Věk:16
Vlasy - blond, oči - žluté, narozeniny - 1. únor, znamení - vodnář. Pracuje v softwareové firmě (design stránek atd.). Oblíbený nápoj - earl grey






Goh - strážce Ohně
Věk: 16
Vlasy - černé s červenými pruhy, oči - červené, narozeniny - 22.srpen, znamení - lev. Pracuje jako číšník. Rád jezdí na své motorce. Oblíbený nápoj - horká čokoláda s mlékem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama