!!!Reklamy do rubriky Reklamy!!!<--- Jinak mažu!!!

Omlouvám se, ale zase tu nebudu nejspíš do konce června.

Hlasujte pro Chiyo Mizuki zde!Fairy Tail:Recenze

19. února 2011 v 15:23 | Chiyo Mizuki
http://www.elbakin.net/plume/xmedia/fantasy/news/mangas/color-o5-o6.jpg

Název: Fairy Tail
Počet epizod: neznámo
Žánr: akční, magie, romantika, komedie, shounen, fantasy
Postavy: Fairy Tail: Makarov, Natsu Dragneel, Happy, Lucy Heartfilia, Erza Scarlet, Gray Fullbuster, Wendy Marvell( nejdříve byla u Cat Shelter pak je u Fairy Tail), Charle, Juvia Loxar(nejdříve Phantom, poté taky Fairy Tail...miluje Graye :D), Gajeel Redfox, Laxus(po bitvě o Fairy Tail je vyloučen), Fried Justine, Evergreen, Mystogan, Elfman, Mirajane, Loke( nejdříve normální postava, poté jsem zjistila, že je to duch a bude patřit Lucy, dřívější majitel je Karen Lilica), Lisanna, Levy McGarden, Jet, Miki, Cana, Pantherlily, Macao, Reedus, Nab, Alzack, Bisca, Vijeeter, Wakaba, Warren, Max, Laki, Droy
Blue Pegasus: Bob, Ichiya Wanderlei Kotobuki(hrozné jméno...psala jsem ho asi 3 minuty, než bylo správně:D), Hibiki Laytis, Eve Thylm, Ren Akatsuki, Karen Lilica( nyní mrtvá, dříve vlastnila Loa)
Lamia Scale: Jura Nekis, Lyon Bastia( bývalý spolužák Graye), Sherry Blendi, Yuka Suzuki, Toby
Grimoire Heart: Hades, Ultear( dcera Grayovi a Lyonovi učitelky), Zancrow, Caprico, Rustyrose, Kain Hikaru, Meredy, Azuma, Yomazu, Kawazu
Oracion Seis: Brain, Cobra, Racer, Angel, Hoteye, Midnight, Clodoa, Cuberos
Ostatní: Jellal Fernandes(Geeratd), Porlyusica, Gildmine, Shitou

Lucy Heartfilia je sedmnáctiletá dívka, dědička známé firmy a uprchlice. Po smrti své matky utekla. Lucy je hvězdný mág a celým svým srdcem miluje Fairy Tail. Když se jednou Natsu vrací z mise, tak ji potká a celé dobrodrůžství začíná. Lucy je přijatá k Fairy Tailu a od toho okamžiku se opravdu nenudí. Její tým je prý ten nejsilnější z Fairy Tailu. Její tým tvoří: Natsu, Happy, Erza, Gray a později Wendy a Charle.

Toto anime vám mohu jen doporučit, je zábavné( já se u něj pořád tlemím :D:D:D), dobře provedéné a i dobře zpracovaný děj. Fakt se na něj koukněte. :))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama